Series
Ratings
18
The Master of Ragnarok & Blesser of EinherjarRated ★ 0.5
Meet Me After SchoolRated ★ 2.0
Plastic MemoriesRated ★ 0.5
Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 0.5
How Not to Summon a Demon LordRated ★ 0.5
Problem Children Are Coming from Another World, Aren't They?Rated ★ 0.5
In Another World with My SmartphoneRated ★ 0.5
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 1.0
OverlordRated ★ 2.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 1.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.5
Toradora!Rated ★ 2.0
Sword Art OnlineRated ★ 1.0
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 0.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 0.5