Titles you rated
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
TazzaRated ★ 2.5
GourmetRated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 1.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5- Bridal MaskRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0