Series
Ratings
10
GrimmRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 5.0