Series
Ratings
29
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Somehow 18Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Wakako zake Season 4Rated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
クロスアンジュ 天使と竜の輪舞Rated ★ 1.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Heavy ObjectRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Testimony of NRated ★ 5.0
The Queen's ClassroomRated ★ 5.0