Series
Ratings
659
Diary of Our Days at the BreakwaterRated ★ 3.5
Uzaki-chan Wants to Hang Out!Rated ★ 3.0
Fruits BasketRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 3.5
대불개안Rated ★ 3.5
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 3.5
Angolmois: Record of Mongol InvasionRated ★ 4.0
Haken no HinkakuRated ★ 3.5
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? II OVARated ★ 3.0
Wave, Listen to Me!Rated ★ 3.5
ArteRated ★ 3.0
The 8th Son? Are You Kidding Me?Rated ★ 1.5
Hidden ThingsRated ★ 4.0
柳生一族の陰謀Rated ★ 2.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.0
In/SpectreRated ★ 2.5
Somali and the Forest SpiritRated ★ 2.5
ScarletRated ★ 3.5