Series
Ratings
211
Legal High SPRated ★ 4.0
コード・ブルー 特別編 -もう一つの戦場-Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Kazama Kimichika: Kyojo ZeroRated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
Shinhannin FlagRated ★ 3.0
99.9 Criminal Lawyer SpecialRated ★ 3.5
DearestRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Chef Is A Great DetectiveRated ★ 4.5
Love Deeply!Rated ★ 1.0
NemesisRated ★ 2.5
Cold Case ~Shinjitsu no Tobira~Rated ★ 3.5
A Restaurant With Many ProblemsRated ★ 3.5
Kyojo 2Rated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Ginrou Kaiki FileRated ★ 4.0
The Quiz ShowRated ★ 2.5
The Quiz ShowRated ★ 3.0
QuizRated ★ 5.0