Movies
Ratings
475
Life, AnimatedRated ★ 3.0- A Long FarewellRated ★ 4.5
FoxcatcherRated ★ 4.0
True GritRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 1.5
Aachi and SsipakRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
The Witcher: Nightmare of the WolfRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0- 다찌마와 LeeRated ★ 5.0
The Suicide SquadRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5