Series
Ratings
12
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- 다큐프라임 - 생명의 땅, 캄보디아Rated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.0