Series
Ratings
101- The DecameronRated ★ 4.5
MovingRated ★ 2.5- Mask GirlRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.0- Beef Season 1Rated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0- KiddingRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
My Unfamiliar FamilyRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 3.0- Roman EmpireRated ★ 3.0