Titles you rated
- Meteor GardenRated ★ 3.5
- The OrderRated ★ 3.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 4.5
A Korean OdysseyRated ★ 4.0
The Bride of HabaekRated ★ 3.5- Teen WolfRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5- Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 4.0