Titles you rated
High SocietyRated ★ 2.0
White Nights 3.98Rated ★ 3.5
God of WarRated ★ 2.5
Oh! My LadyRated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 3.0
BrainRated ★ 2.5- Forever YoursRated ★ 2.5
- PilotRated ★ 3.5
- Our Paradise Season 1Rated ★ 3.0
- Three MenRated ★ 3.0
Queen InsooRated ★ 3.5- Mother's SeaRated ★ 4.0
WifeRated ★ 3.5
Invincible Lee Pyung KangRated ★ 3.5
Powerful OpponentsRated ★ 3.5
HERORated ★ 2.5
The DuoRated ★ 2.0
Righteous LoveRated ★ 3.5- CinderellaRated ★ 3.5
Beyond the CloudsRated ★ 2.5