Series
Ratings
20
Odd TaxiRated ★ 5.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
QuartetRated ★ 4.5- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0- Atlanta Season 1Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0