Series
Ratings
118
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
The AffairRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Han River BalladRated ★ 3.5- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.5
Ugly BettyRated ★ 3.5
Winter BirdRated ★ 3.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.0- The Superman AgeRated ★ 1.0
- The LandRated ★ 4.0
Mr. QRated ★ 3.5- Star's LoverRated ★ 2.5
Likeable or NotRated ★ 3.5
Trap of YouthRated ★ 4.0