Movies
Ratings
332- Steel RainRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5- HolidayRated ★ 3.5

The PrisonRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
WaterworldRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 3.5
...ingRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 4.0
John QRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
The Nice GuysRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 3.0
Oh BrothersRated ★ 4.0
Safe HouseRated ★ 4.5
She s On DutyRated ★ 1.5
Gloomy SundayRated ★ 4.5
The Next Three DaysRated ★ 4.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0