Movies
Ratings
98
Blue StreakRated ★ 5.0
RedRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 1.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
Take OffRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.5
BurntRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0