Series
Ratings
249- The Good Bad MotherRated ★ 3.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5- Divorce Attorney ShinRated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Shadow Detective Season 1Rated ★ 2.5
Thirty-NineRated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 2.5
Damn Good CompanyRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5- Kotaro Lives AloneRated ★ 2.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
Dr. BrainRated ★ 2.5
Missing: The Other SideRated ★ 4.0
Black BirdRated ★ 4.0- InsiderRated ★ 1.5
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0