Series
Ratings
35
Dr. RomanticRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5