Titles you rated
Summer WarsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Jackass 3DRated ★ 2.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Sex Is Zero 2Rated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.0
The Lost BladesmanRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0