Titles you rated
LoosiesRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0- Serious MoonlightRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
HeartbreakerRated ★ 4.0
Smart PeopleRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 2.0
Broken EnglishRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
I Love You, ManRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 5.0- Bride & PrejudiceRated ★ 3.0
Just Like HeavenRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
The Big WeddingRated ★ 4.0
AdamRated ★ 3.0
Keeping the FaithRated ★ 3.0
Monte CarloRated ★ 3.0