Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5