Series
Ratings
80
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0- The Case-Book of Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 4.0- The Return of Sherlock HolmesRated ★ 4.0
- Miss Scarlet and The Duke Season 1Rated ★ 3.0

Fated to Love YouRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.5- Mr. TrotRated ★ 4.0
- Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 4.0
- Huh Young Man's Food TravelRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5- The Memoirs of Sherlock HolmesRated ★ 4.0
- Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.5
- Jonathan Strange & Mr NorrellRated ★ 4.0
The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Drop Dead DivaRated ★ 2.5
Drop Dead DivaRated ★ 2.5