Series
Ratings
80- Juvenile JusticeRated ★ 2.5
Ace of Diamond Act IIRated ★ 2.0
Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 2.0
Ace of the DiamondRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 5.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 1.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 1.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5
BarakamonRated ★ 2.5
Big Windup!Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0