Series
Ratings
425
Attack on TitanRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- 태풍상사Rated ★ 3.0
If Talking PaidRated ★ 4.5
HiruRated ★ 3.0
Pending TrainRated ★ 2.5- Inheritance DetectiveRated ★ 2.5
Sherlock: Untold StoriesRated ★ 2.5- TriggerRated ★ 2.5

Under the SkinRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- Nine PuzzleRated ★ 3.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 3.5

Love and RedemptionRated ★ 3.0- The First FrostRated ★ 3.5

The Imperial CoronerRated ★ 3.0