Series
Ratings
105- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Sweet and Salty OfficeRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 1.0
Full HouseRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5