Series
Ratings
206- The Price of ConfessionRated ★ 2.5
- A Shop for KillersRated ★ 2.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 2.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 1.5
Gintama°Rated ★ 3.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.5
1리터의 눈물Rated ★ 3.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
- High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5- Never Have I EverRated ★ 2.0
Friends Season 3Rated ★ 3.5