Series
Ratings
23- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- MasterChef KoreaRated ★ 4.0
- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5- You and Everything ElseRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- Hellbound Season 2Rated ★ 4.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
- 알쓸별잡: 지중해Rated ★ 3.0
- Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.5- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.0- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 5.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
My Husband's WomanRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0