Titles you rated
The TerminalRated ★ 3.5
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.5
Norwegian WoodRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 1.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Komada – A Whisky FamilyRated ★ 1.0
Her Blue SkyRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Re:Rated ★ 3.5
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
SolaninRated ★ 4.5