Series
Ratings
47- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5

Extraordinary YouRated ★ 4.0- Village Survival, the EightRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The PackageRated ★ 4.5
On the Way to the AirportRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 2.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 4.0- Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5