Movies
Ratings
297
BraveRated ★ 3.5
The AristocatsRated ★ 2.5
Lady and the TrampRated ★ 2.5
FrankenweenieRated ★ 3.5
Steamboat WillieRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 2.0
Raya and the Last DragonRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 0.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
Softball BoysRated ★ 2.5
Baseball GirlRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
For SamaRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Ultraman: The NextRated ★ 3.5
Ultraman Taiga The Movie: New Generation ClimaxRated ★ 3.0
Ultraman Zero: The Revenge of BelialRated ★ 3.5