Titles you rated
My Dear ExesRated ★ 4.5- 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5
- One Day OffRated ★ 5.0
The O.C.Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.5
KairosRated ★ 3.5- SomebodyRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0- Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 5.0
Normal PeopleRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
ストロベリー・オンザ・ショートケーキRated ★ 5.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 5.0
HERORated ★ 5.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 5.0
Into the White NightRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0