Titles you rated
- Someday or One DayRated ★ 0.5
- TarotRated ★ 1.0
28 Years LaterRated ★ 0.5- The ElixirRated ★ 0.5
- MantisRated ★ 1.0

The UnrighteousRated ★ 1.0- Usury AcademyRated ★ 1.0
Dirty MoneyRated ★ 3.0- DreamRated ★ 1.0
- PilotRated ★ 1.0
- VirusRated ★ 0.5
- Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
- BrickRated ★ 0.5
- Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 3.5
You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5- Wall to WallRated ★ 0.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
StreamingRated ★ 0.5- The PactRated ★ 1.0