Series
Ratings
76
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5- 13 Reasons Why Season 4Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5- Dead to Me Season 2Rated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 4.0- Workin' Moms Season 4Rated ★ 4.0

Kim's ConvenienceRated ★ 3.0- Too Hot to HandleRated ★ 2.5
- Love Is BlindRated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0- 3%Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0- Black MirrorRated ★ 3.0