Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Black KnightRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.0
- DoubtRated ★ 4.0
- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Beef Season 1Rated ★ 5.0
- The ChairRated ★ 4.5
- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
- Lockwood & Co.Rated ★ 4.0
- 더 인플루언서Rated ★ 2.0
- The SummerRated ★ 4.0
- Miss Night and DayRated ★ 3.5
- Doctor Who Season 1Rated ★ 5.0
- Lost in SpaceRated ★ 5.0