Series
Ratings
62
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 4.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 2.5
Cursed in LoveRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 1.0
Hell's ParadiseRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 1.5
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5