Series
Ratings
48
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0