Series
Ratings
61
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Wang's FamilyRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 5.0

Innocent DefendantRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
Brilliant LegacyRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
The K2Rated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0