Titles you rated
Bad GuysRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0