Series
Ratings
43
Princess HoursRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.5
L et M The Reason I Love You, Other StoriesRated ★ 0.5
절원의 템페스트Rated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
The MissingRated ★ 2.5