Movies
Ratings
625
Begin AgainRated ★ 3.0- The World of SilenceRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.5
TrafficRated ★ 3.0
Curly SueRated ★ 3.0
ExtraRated ★ 2.5
The NetRated ★ 2.5
Days of ThunderRated ★ 3.0- The TerroristRated ★ 2.5
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 4.0- The Quiz Show ScandalRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
StalingradRated ★ 2.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 3.0
The Gods Must Be CrazyRated ★ 3.5
DrivenRated ★ 3.0
The KingdomRated ★ 3.0- Kid CopRated ★ 3.0
Hudson HawkRated ★ 2.5
Bill & Ted's Excellent AdventureRated ★ 2.5