Series
Ratings
67
The Walking DeadRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 10Rated ★ 1.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 1.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 1.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0- Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5- AggretsukoRated ★ 4.5

My Father is StrangeRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Blow BreezeRated ★ 0.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 0.5
Doki Doki Legend Magic Circle Guru GuruRated ★ 5.0