Movies
Ratings
1418
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0- SawRated ★ 4.5
The ZodiacRated ★ 3.5
Killer JoeRated ★ 4.0
Harry BrownRated ★ 3.5
SleepersRated ★ 3.0
A ProphetRated ★ 4.0
The JackalRated ★ 3.0
Superman IIRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
Crimson Rivers II: Angels of the ApocalypseRated ★ 3.0
DiaboliqueRated ★ 3.0
Poison IvyRated ★ 3.5
SliverRated ★ 2.5
Basic Instinct 2Rated ★ 1.5
The Pelican BriefRated ★ 3.0
Tin CupRated ★ 3.0- CorsetRated ★ 2.0
- Sex of MagicRated ★ 1.5