Titles you rated
No.3Rated ★ 4.0- Pretty CrazyRated ★ 2.5
After My DeathRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- The First RideRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
NoiseRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 5.0
- The House of UsRated ★ 4.0
Bad TeacherRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5- Concerning My DaughterRated ★ 3.0
- Good NewsRated ★ 4.0

MementoRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5- MantisRated ★ 2.5