Series
Ratings
116
The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 4.0- Montana JonesRated ★ 4.5
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
The Brave of Gold GoldranRated ★ 3.5
Dash! YonkuroRated ★ 4.0
爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 4.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 4.0
勇者王ガオガイガーRated ★ 4.5- Adventure of Sonic the HedgehogRated ★ 4.5
- Sonic the HedgehogRated ★ 4.5
RPG Densetsu HepoiRated ★ 4.0
Captain Planet and the PlaneteersRated ★ 4.0- 녹색전차 해모수Rated ★ 3.5
- The Flying SuperboardRated ★ 4.5
- Run HanyRated ★ 4.0
- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 3.5
Magic Knight RayearthRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0- Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.5