Titles you rated
Digimon FrontierRated ★ 3.0
Say I Love YouRated ★ 2.0
Wedding PeachRated ★ 2.5
The Future DiaryRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.5
Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 3.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 3.0
Magical DoReMi #Rated ★ 3.0
유희왕 1기Rated ★ 2.5
Kamisama KissRated ★ 3.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 2.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.0- 나루토 5기Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 2.5- 나루토 4기Rated ★ 4.0
ポケットモンスターRated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 3.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5
Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0