Titles you rated
- UzumakiRated ★ 2.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
AnotherRated ★ 3.5
Serial Experiments LainRated ★ 4.5
Higurashi When They CryRated ★ 5.0
Hyoryu Net CafeRated ★ 3.5
NarutaruRated ★ 4.5- Mask GirlRated ★ 2.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.5- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0