Titles you rated
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 3.0
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.0
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 2.0
Men on a MissionRated ★ 1.5- Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
- Phantom Singer 2Rated ★ 5.0
- Phantom SingerRated ★ 5.0
- Where Is My Friend's HomeRated ★ 5.0
- Abnormal SummitRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- Delicious GuysRated ★ 0.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.5
BrainRated ★ 5.0- White ChristmasRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0