Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0

Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0- Love Is BlindRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5