Series
Ratings
32
WakakozakeRated ★ 5.0
My New Boss Is GoofyRated ★ 5.0
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Love Deeply!Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
Eromanga SenseiRated ★ 3.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0