Series
Ratings
127- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.5
- TempestRated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Presumed InnocentRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.0- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Meet Me After SchoolRated ★ 4.0- Slow TrainRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
- AsuraRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0