Movies
Ratings
204
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0- HolidayRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
D-WarRated ★ 1.0